Kvalita života

REDING TOWER 2 ponúka nové podnety pre rozvoj vášho biznisu

Zamestnanci sú najdôležitejšou hodnotou akejkoľvek spoločnosti. Dĺžka času, ktorý strávia v práci, sa už dávno nepohybuje v rozmedzí od 8.00 do 16.00 hod. Nové pracovné návyky, zvyklosti, medzinárodné trendy sa premietajú aj do návrhu moderných administratívnych budov. Kvalitné pracovné prostredie stimuluje výkony pracovníkov. Zamestnanci budú prichádzať s novými riešeniami pre biznis, ak sa budú vo svojom pracovnom priestore cítiť dobre. Kvalita života sa stáva jednou z korporátnych politík a REDING TOWER 2 ju podporuje hneď v niekoľkých oblastiach.

Prirodzené vetranie, pekný výhľad a dostatok svetla

Dnes už nikto nespochybňuje prínos optimálnej mikroklímy na zdravie človeka. Nehlučné vetracie zariadenia v budove preto prinášajú čerstvý vzduch do interiéru a vydýchaný vzduch odvádzajú von. Vďaka pravidelnej výmene vzduchu nebudú zamestnanci natoľko unavení a budú podávať vyrovnaný pracovný výkon. Užívatelia kancelárie si tiež sami môžu regulovať teplotu v miestnosti podľa vlastných potrieb. Interiér v REDING TOWER 2 možno navyše prirodzene vetrať otvárateľnými oknami, čo pri moderných budovách nie je zvykom.

Denné svetlo je pre prácu najideálnejšie. Zasklená fasáda REDING TOWER 2 zaručuje dostatočný prísun denného svetla do všetkých častí miestností. Svetlo si možno individuálne regulovať interiérovými žalúziami.

Do práce na bicykli

Zamestnanci ocenia najmä očarujúci výhľad na prírodné prostredie Malých Karpát a pohostinnosť miestnej komunity. Mestská štvrť Rača s bohatou históriou a zeleňou je miestom, kde sa ľudia cítia príjemne. Milovníci pohybu sa môžu po práci vybrať na prechádzku do vinohradov, lesov Malých Karpát, alebo dochádzať na bicykli vďaka napojeniu na cyklocesty v lokalite Pekná cesta odkiaľ vedú trasy smerom na Pezinok, Stupavu alebo Lamač. 

Máte otázky? Kontaktujte nás