Tlačové správy a novinky


Víťaz ceny za architektúru

15.10.
2013

Kvality budovy Reding Tower 2 ocenila aj odborná verejnosť, keď jej bola udelená prestížna cena za architektúru v kategórii Občianske a priemyselné budovy.

zobraziť viac

Cesta do práce na bicykli je už aj v Bratislave realitou

01.07.
2013

Bicykel je v škandinávskych krajinách bežným dopravným prostriedkom pre rannú cestu do práce. V Helsinkách alebo Kodani sa na dvoch kolesách prevážajú takmer všetci vrátane úspešných manažérov. V Bratislave preplnenej autami a s nedostatočnou infraštruktúrou to však cyklisti nemajú ľahké. Za zlepšenie podmienok pre cyklistickú dopravu v hlavnom meste bojuje občianske združenie Cyklokoalícia. Práve na ňu sa obrátil fínsko-slovenský developer YIT Reding s ponukou spolupráce.

zobraziť viac

REDING TOWER 2 JE SKOLAUDOVANÝ

19.09.
2012

YIT Reding myslí aj na menších nájomcov. Administratívny komplex Reding Tower 2 v Rači dokončili podľa plánov. Ide o nízkoenergetickú budovu, pri ktorej sa spoločnosť YIT Reding rozhodla prispôsobiť priestory aj menším nájomcom.

zobraziť viac

Kancelársky komplex v Rači s nízkou spotrebou energie

26.07.
2012

Energetická certifikácia zaradila REDING TOWER 2 do nízkoenergetickej kategórie B. Administratívna budova developera YIT Reding predstavuje stavbu, ktorá maximalizuje úsporu energií !

zobraziť viac

DO PRÁCE S ČISTOU HLAVOU A NA BICYKLI

02.04.
2012

Spoločnosť YIT Reding a.s., ktorá stavia administratívne centrum Reding Tower 2 v bratislavskej mestskej časti Rača-Krasňany, nadviazala spoluprácu s občianskym združením Cyklokoalícia.

zobraziť viac

Reding Tower 2 má hotový skelet

01.10.
2011

Developer YIT Reding a.s. ukončil štádium hrubej stavby kancelárskej budovy Reding Tower 2 na Račianskej ulici v Bratislave.

zobraziť viac